Osiedle Poetów - aktualna propozycja developera Libra

Mieszkania i domy w poetyckiej scenerii wciąż w sprzedaży

W Komornikach przy ul. Jeziornej (tzw. Grajzerówka), w malowniczym otoczeniu Wielkopolskiego Parku Narodowego, na 3 hektarach powierzchni, powstaje nowe osiedle mieszkań, bliźniaków i domów jednorodzinnych. Libra Developer budowę Osiedla Poetów rozpoczęłą w marcu 2011 roku. Zamknięcie inwestycji planowane jest na koniec 2014 roku. Nowe mieszkania na Osiedlu Poetów w Komornikach powstawały w kilku etapach, szczegółowo opisanych w dalszej części oferty. Sprzedaż domów ruszyła w maju 2011 roku.

Mieszkaj pięknie - mieszkania i domy wolnostojące w Komornikach

Libra Developer proponuje Państwu domy i mieszkania na sprzedaż, zaprojektowane przez poznańską pracownię architektoniczną VIA NOVA. Nowoczesny koncept wsparty naszą wiedzą na temat potrzeb Klientów oraz długoletnim doświadczeniem w budowaniu funkcjonalnych obiektów zaowocował powstaniem harmonijnej kompozycji - niewielkiego, kameralnego i idealnie dopasowanego do otaczającej zieleni osiedla. Libra Developer prowadzi sprzedaż zarówno domów jednorodzinnych wolnostojących, nieruchomości w zabudowie bliźniaczej (łącznie 8 domów) w osiedlu zamkniętym, jak i nowych mieszkań - od 53 m2 do 86 m2. Każdy z oferowanych lokali ma taras i ogród.

Wyjątkowe mieszkania na Osiedlu Poetów

Libra Developer pragnie zaoferować Państwu domy, w których będziecie czuć się komfortowo i bezpiecznie, dlatego wszystkie budowane przez nas nieruchomości zapewniają maksymalną swobodę i intymność. Nawet najmniejsze mieszkania na Osiedlu Poetów posiadają osobne tarasy i duże ogrody oraz niezależne wejścia do domu z poziomu parteru.

Mieszkania - apartamenty

Mieszkania od Libra Developer to lokale o standardzie apartamentu, dające wrażenie posiadania własnego, niezależnego domu z ogródkiem. Niezwykła, niebywale urokliwa lokalizacja, piękna, czysta w formie i w wyrazie architektura oraz nasze doświadczenie w zakresie budownictwa mieszkaniowego, gwarantują, iż nowe domy i mieszkania na Osiedlu Poetów są jedyną taką propozycją w najbliższej okolicy Poznania.

Libra Developer zaprasza do zapoznania się ze szczegółami oferty sprzedaży domów wolnostojących, domów szeregowych, bliźniaków oraz nowych mieszkań na Osiedlu Poetów w Komornikach.

Plan osiedla

plan osiedla poetow

Lokalizacja osiedla

Komorniki koło Poznania
Przykładowe odległości:
Poznań Centrum - ok. 8 km
Autostrada A2 – ok. 2,5 km
Auchan Komorniki - ok. 2,5 km
Jezioro Jarosławskie - ok. 4 km
Wielkopolski Park Narodowy - przy granicy !!!

 Zdjęcia osiedla - Styczeń 2015

Zdjęcia lotnicze osiedla jesień 2015

Libra Developer Sp. z o.o.

Domy jednorodzinne i mieszkania na sprzedaż

62-031 Luboń k/ Poznania
ul. Sienkiewicza 47/1
tel. 061 89 31 041
kom. 509 497 040
libra@libra.info.pl